Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Odcinek #1. Smaczki z Balansem – merytoryczne spotkania live na Instagramie.

Brakuje Ci bezpłatnych, merytorycznych treści dotyczących życia, szkolenia, wychowania psa? No to na pewno ucieszy Cię, że stworzyłam Smaczki z Balansem. Wystartowały! Spotkania na żywo, na razie na Instagramie, ale za chwilę także na Facebooku w grupie Balans z psem w życiu i w treningu. Widzimy się w każdy czwartek o 12:00 i rozmawiamy na luzie, bez spiny na różne tematy związane z wychowaniem, szkoleniem, życiem z psem. I odsłaniamy kulisy działania naszej szkoły dla psów Balans.dog.

Co kilka dni tworzę w relacjach na Instagramie ankietę, a czytelnicy wybierają temat. I to właśnie jego bierzemy na tapet podczas kolejnego spotkania.

Przed monitorami siedzimy ja i Ania z Zoofizjobalansu, pracująca w krakowskim oddziale szkoły Balans. No i Ty. I nasze psy, które też chcą oddać swój głos! 😉

Najbardziej lubimy, kiedy przychodzisz na żywo, bo wtedy mamy szansę bliżej się poznać, zapytać Cię o zdanie, problemy czy odpowiedzieć na różne pytania. Jednak gdy nie jest to możliwe, live jest zapisany na Instagramie jeszcze przez 24H. A później ląduje na moim kanale youtube, który polecam subskrybować. Wtedy powiadomienie o nowym filmie dostaniesz prosto do swojej skrzynki.

Na Instagramie, klikając w moje story możesz też ustawić przypomnienie, a wtedy dostaniesz powiadomienie o rozpoczęciu transmisji. Zachęcam do zrobienia tego, choć nie wyrzucamy spóźnialskich!

 

#1 odcinek Smaczków z Balansem

 

 

By delektować się Smaczkami obserwuj mój profil na Instagramie, o tu:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Martwiłam się, że nie ma szans na wprowadzenie tej formuły regularnych spotkań na żywo. Spotkania live są wymagające, a zależy mi na przygotowywaniu jakościowych treści, jednocześnie nie dorzucając sobie tony roboty, której nie będę w stanie zrealizować. Każde spotkanie na żywo to przygotowania: treści, postów, dbanie, by na pewno każdy kto śledzi Balans otrzymał o tym co robię powiadomienie. Odkąd wymyśliłam Smaczki (samą nazwę znalazła kreatywna klubowiczka z Tarnowa❤️) nie mogłam tego ugryźć, aż do zeszłego tygodnia. Oprogramowanie webinaru nawaliło w trakcie spotkania i tak wytrąciło mnie to z równowagi, że… Wiedziałam co teraz będę robić regularnie. Ćwiczyć ?. A żeby ćwiczyć, webinar to za mało. I wtedy przypomniałam sobie o Smaczkach, zepchniętych gdzieś na dziesiąty plan. Zdmuchnęłam z nich kurz i podekscytowania napisałam do naszej Ani z @zoofizjobalans. This is it, mamy formułę! ?? Będzie luźno: traktujemy Smaczki jak wspólne wyjście na kawę o walorze edukacyjnym. Czyli za każdym razem przygotujemy temat spotkania, ale poświęcimy czas na kontakt z Wami: rozmowę, pytania i opowiemy o nowinkach, jakie aktualnie mają miejsce w naszej szkole psiej – i dlaczego. Bez zbędnego przedłużania: jeśli brakuje Ci wartościowych, dostępnych bezpłatnie treści o psach to spieszymy z rozwiązaniem ?. Info o Smaczkach z Balansem wisi na moim instastory, można tam sobie ustawić przypomnienie. Czwartek. 12:00. Porozmawiamy o tym jak układać i jak nie układać planu pracy podczas kursów, jak powinna wyglądać odpowiednia treść i… Chętnie oddamy Wam głos! Pod tym postem piszcie: co nie podobało Wam się na kursach, w których brałyście udział? Co mogło być lepiej zrealizowane i dlaczego? Czego Wam brakowało? No dobra. Jak to tajne przez poufne to prywatne wiadomości też przyjmę. Czekam na Wasze doświadczenia. . . . . . . . . . . . . . . #behawiorysta #trenerpsow #balans #pieskiezycie #pieskieżycie #warszawskipies #psiezycie #zpsem #psiak #psiaki #pieseł #piesel #piesely #dogblog #dogblogger #psiamama #dogtrainerslife #przyjaciel #smaczkizbalansem #smaczki #pies #psy #pieski #instapies #dogsofpoland #polishdog #polishdogs #audycja #live #instalive

Post udostępniony przez Magda Śliwerska Balans.DOG (@balansdog)


Pierwsze Smaczki z Balansem

Pierwsze Smaczki dotyczyły treningów grupowych dla początkujących psów. Rozmawiałyśmy o tym jak duża grupa i dlaczego działa na korzyść psa, a jaka niekoniecznie. Opowiadałyśmy na co warto zwrócić uwagę zapisując się na zajęcia i jakich cen można się spodziewać. Cały odcinek znajdziesz tutaj:

 

 

Miłego oglądania i do zobaczenia we czwartek o 12:00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *